Продукція > FTS > 8NE-33.333MDM-T
8NE-33.333MDM-T
8NE-33.333MDM-T FTS
Виробник: FTS
Description: XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.032" (0.81mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.333 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1567 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.032" (0.81mm), Part Status: Active, Frequency: 33.333 MHz, Base Resonator: Crystal.