8NE-38.400MBM-T
8NE-38.400MBM-T TXC Corporation
8ne.pdf
Виробник: TXC Corporation
Oscillator MEMS 38.4MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.032" (0.81mm), Part Status: Active, Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8NE-38.400MBM-T 8NE-38.400MBM-T Виробник : TXC Corporation 8ne.pdf Oscillator MEMS 38.4MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 2994 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 123
на замовлення 172 шт:
Мінімальне замовлення: 7
8NE-38.400MBM-T 8NE-38.400MBM-T Виробник : FTS Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.032" (0.81mm)
Part Status: Active
Frequency: 38.4 MHz