Продукція > FTS > 8Q-32.000MAHE-T
8Q-32.000MAHE-T
8Q-32.000MAHE-T FTS
8q.pdf
Виробник: FTS
Description: 1.6x1.2 XTAL 30ppm 30ppm 12pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 32 MHz
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.6x1.2 XTAL 30ppm 30ppm 12pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8Q-32.000MAHE-T 8Q-32.000MAHE-T Виробник : TXC CORPORATION 8q.pdf Description: CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 12pF
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Frequency: 32 MHz
товару немає в наявності
8Q-32.000MAHE-T 8Q-32.000MAHE-T Виробник : TXC Corporation 8q-1826230.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-40 to 85C), 12pF