8S17SM750T6
8S17SM750T6 Maida Development Company
Maida-Catalog-Specifications-SMT-Series.pdf
Виробник: Maida Development Company
Description: MOV SURFACE MOUNT CHIP 3220 75VA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8S17SM750T6 Виробник : Maida Development Company Maida-Catalog-Specifications-SMT-Series.pdf Var MLV 75VAC/102VDC 500A 132V 3220 SMD T/R