Продукція > FTS > 8WE-24.576MDM-T
8WE-24.576MDM-T
8WE-24.576MDM-T FTS
Виробник: FTS
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2625 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8WE-24.576MDM-T 8WE-24.576MDM-T Виробник : TXC 8we.pdf Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; SMD; 1.8VDC; ±50ppm; -40÷125°C
Type of generator: CMOS
Frequency: 24.576MHz
Mounting: SMD
Operating voltage: 1.8V DC
Frequency stability: ±50ppm
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 2.5x2x0.8mm