8WE-30.000MDM-T
8WE-30.000MDM-T TXC Corporation
8we.pdf
Виробник: TXC Corporation
Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 30 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
8WE-30.000MDM-T 8WE-30.000MDM-T Виробник : TXC Corporation 8we.pdf Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 2998 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
8WE-30.000MDM-T 8WE-30.000MDM-T Виробник : FTS Description: XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 30 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 2