9100-75-NMODL=2-3/4
9100-75-NMODL=2-3/4 RAF Electronic Hardware
RAF%20Catalog.pdf
Виробник: RAF Electronic Hardware
Spacer Round Nylon
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER NYLON 2-3/4", Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Nylon, Type: Round Spacer, Length - Overall: 2.750" (69.85mm) 2 3/4", Between Board Height: 2.750" (69.85mm) 2 3/4", Diameter - Outside: 1.500" (38.10mm) 1 1/2", Diameter - Inside: 0.750" (19.05mm) 3/4", Threaded/Unthreaded: Unthreaded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 18 шт:
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Nylon
Type: Round Spacer
Length - Overall: 2.750" (69.85mm) 2 3/4"
Between Board Height: 2.750" (69.85mm) 2 3/4"
Diameter - Outside: 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Diameter - Inside: 0.750" (19.05mm) 3/4"
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
товару немає в наявності
9100-75-NMODL=2-3/4 Виробник : RAF Electronic Hardware RAF_Catalog.pdf Standoffs & Spacers Round Spacer Round Unthreaded Spacer, 1-1/2" Od, 0.750" Id, 2-3/4" Length, Nylon, White