Продукція > BOPLA > 92865150.HMT1
92865150.HMT1
  • 92865150.HMT1
  • 92865150.HMT1
92865150.HMT1 BOPLA
92865150.HMT1_ATPH 1865-0150.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Desktop Enclosures
Description: Enclosure: desktop; Alu-Topline; X: 150mm; Y: 181mm; Z: 68mm; natural
Manufacturer series: Alu-Topline
IP rating: IP40
Type of enclosure: desktop
Body colour: natural
Dimension Z: 68mm
Dimension X: 150mm
Dimension Y: 181mm