93-533723-10S Amphenol Industrial Operations
PT.pdf#page=19
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PT07C12-10S025 W/ PC CONTACTS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: W
Shell Size - Insert: 12-10
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Black Zinc Cobalt
Primary Material: Metal
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PT07C12-10S025 W/ PC CONTACTS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: W, Shell Size - Insert: 12-10, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Black Zinc Cobalt, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції 93-533723-10S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
93-533723-10S 93-533723-10S Виробник : Amphenol pt06e-12-10ssr.pdf Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Jam Nut 10 Terminal 1 Port