94SVP277X0010F8 Vishay Sprague
94SVP.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP POLY 220UF 20% 10V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 270UF 10V.
Інші пропозиції 94SVP277X0010F8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVP277X0010F8 94SVP277X0010F8 Виробник : Vishay / Sprague 94SVP.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 270UF 10V