Продукція > VISHAY SPRAGUE > 94SVP337X0010E12
94SVP337X0010E12
94SVP337X0010E12 Vishay Sprague
94SVP.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.74 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.74 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVP337X0010E12 94SVP337X0010E12 Виробник : Vishay Sprague 94SVP.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
94SVP337X0010E12 94SVP337X0010E12 Виробник : Vishay / Sprague 94SVP.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 10V 20%