Продукція > VISHAY SPRAGUE > 94SVP337X0016F12
94SVP337X0016F12
94SVP337X0016F12 Vishay Sprague
94SVP.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 17mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.58 A @ 100 kHz
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 17mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.58 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVP337X0016F12 94SVP337X0016F12 Виробник : Vishay / Sprague 94SVP.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330UF 16V 20%
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
94SVP337X0016F12 94SVP337X0016F12 Виробник : Vishay Sprague 94SVP.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V