94SVP686X0020F8
94SVP686X0020F8 Vishay Sprague
94SVP.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.2 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.2 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVP686X0020F8 94SVP686X0020F8 Виробник : Vishay / Sprague 94svp-537293.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 20volts 20%