94SVP687X0004F8
94SVP687X0004F8 Vishay Sprague
94SVP.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVP687X0004F8 94SVP687X0004F8 Виробник : Vishay Sprague 94SVP.pdf Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
94SVP687X0004F8 94SVP687X0004F8 Виробник : Vishay / Sprague 94SVP.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 680UF 4 VOLT