Продукція > VISHAY SPRAGUE > 94SVPD825X0035E7
94SVPD825X0035E7
94SVPD825X0035E7 Vishay Sprague
svpd.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 35V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 35volts 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
94SVPD825X0035E7 94SVPD825X0035E7 Виробник : Vishay Sprague svpd.pdf Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 35V SMD
товару немає в наявності
94SVPD825X0035E7 94SVPD825X0035E7 Виробник : Vishay / Sprague 94svp-537293.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 35volts 20%