Продукція > 3M > 951108-8622-AR
951108-8622-AR
951108-8622-AR 3M
TS2653.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN HEADER VERT 8POS 2MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 8
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.110" (2.79mm)
Insulation Height: 0.060" (1.52mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.343" (8.70mm)
Insulation Material: Thermoplastic
Contact Length - Mating: 0.173" (4.40mm)
на замовлення 917 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 8POS 2MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: FLASH, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.110" (2.79mm), Insulation Height: 0.060" (1.52mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.343" (8.70mm), Insulation Material: Thermoplastic, Contact Length - Mating: 0.173" (4.40mm).
Інші пропозиції 951108-8622-AR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
951108-8622-AR 951108-8622-AR Виробник : 3M 865mediawebservermwsid66666uuzjcfslxttmxmemxmyevuqecuzgvs6evs6e66666.pdf Conn Unshrouded Header HDR 8 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box