Продукція > AMPHENOL FCI > 95278-101-42LF
95278-101-42LF
95278-101-42LF Amphenol FCI
bwb_bergstik-2584943.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings 42P DR VRT UNSHD HDR 10.8MM LENGTH
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 95278-101-42LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95278-101-42LF 95278-101-42LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 95278.pdf Description: CONN HEADER SMD 42POS 2.54MM