95278-101A34LF
95278-101A34LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_bergstik.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Pick and Place
Connector Type: Header, Breakaway
Current Rating (Amps): 3A per Contact
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 34
Number of Rows: 2
Style: Board to Board
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.100" (2.54mm)
Shrouding: Unshrouded
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.232" (5.90mm)
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 185
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Pick and Place, Connector Type: Header, Breakaway, Current Rating (Amps): 3A per Contact, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 34, Number of Rows: 2, Style: Board to Board, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.100" (2.54mm), Shrouding: Unshrouded, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.232" (5.90mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95278-101A34LF 95278-101A34LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_bergstik.pdf Description: CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Features: Pick and Place
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 34
Number of Rows: 2
Style: Board to Board
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Shrouding: Unshrouded
на замовлення 1028 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
95278-101A34LF 95278-101A34LF Виробник : Amphenol FCI bwb_bergstik.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors UNSHROUDED 2ROW STRT SURF MNT 34 POS