Продукція > FCI > 95615-010LF
95615-010LF
95615-010LF FCI
95615.pdf
Виробник: FCI
Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header - Surface Mount - Double row - 10 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
на замовлення 1423 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 398
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 95615-010LF FCI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95615-010LF 95615-010LF Виробник : FCI 95615.pdf Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header - Surface Mount - Double row - 10 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22