Продукція > FCI > 95615-010TRLF
95615-010TRLF
95615-010TRLF FCI
95615.pdf
Виробник: FCI
Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header - Surface Mount - Double row - 10 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95615-010TRLF Виробник : Burndy 95615.pdf Conn Shrouded Header (2 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Minitek® T/R
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 145
95615-010TRLF 95615-010TRLF Виробник : FCI 95615.pdf Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header - Surface Mount - Double row - 10 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch