Продукція > FCI > 95615-014ALF
95615-014ALF FCI
95615.pdf
Виробник: FCI
2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 14 Positions, 2.00mm (0.078in) Pitch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings Minitek 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 14 Positions, 2.00mm (0.078in) Pitch...
Інші пропозиції 95615-014ALF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95615-014ALF Виробник : Amphenol FCI 95615-2579223.pdf Headers & Wire Housings Minitek 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 14 Positions, 2.00mm (0.078in) Pitch..