95615-014LF
95615-014LF Amphenol FCI
95615.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Board to Board & Mezzanine Connectors Shrd Hdr,Vert,Polar Latch,SMT, 14P, .2um
на замовлення 2736 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header- Through Mount - Double row - 14 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch.
Інші пропозиції 95615-014LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95615-014LF Виробник : FCI 95615.pdf Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header- Through Mount - Double row - 14 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch