95615-014TRLF
95615-014TRLF Amphenol ICC (FCI)
95615.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER SMD 14POS 2MM
Features: Keying Slot
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Voltage Rating: 200V (AC/DC)
Current Rating (Amps): 2A (AC/DC)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Cream
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 8.00µin (0.203µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.232" (5.90mm)
Shrouding: Shrouded - 2 Wall
Insulation Material: Thermoplastic
Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Length - Mating: 0.157" (4.00mm)
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 14POS 2MM, Features: Keying Slot, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Voltage Rating: 200V (AC/DC), Current Rating (Amps): 2A (AC/DC), Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 14, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Cream, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 8.00µin (0.203µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.232" (5.90mm), Shrouding: Shrouded - 2 Wall, Insulation Material: Thermoplastic, Row Spacing - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Length - Mating: 0.157" (4.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
95615-014TRLF 95615-014TRLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 95615.pdf Description: CONN HEADER SMD 14POS 2MM
Features: Keying Slot
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Voltage Rating: 200V (AC/DC)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Cream
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 2 Wall
Мінімальне замовлення: 5
95615-014TRLF Виробник : Amphenol 95615.pdf 95615-014TRLF
Мінімальне замовлення: 600
95615-014TRLF Виробник : FCI 95615.pdf Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header- Through Mount - Double row - 14 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
Мінімальне замовлення: 15