Продукція > FCI > 95615-016LF
95615-016LF FCI
95615.pdf
Виробник: FCI
Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header- Through Mount - Double row - 16 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 95615-016LF FCI