Продукція > FCI > 95615-020LF
95615-020LF FCI
95615.pdf
Виробник: FCI
Minitek® 2.00mm, Board to Board, Shrouded Vertical Header- Through Mount - Double row - 20 Positions - 2.00mm (0.079in) Pitch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 95615-020LF FCI
Інші пропозиції 95615-020LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
95615-020LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 95615.pdf Description: CONN HEADER SMD 20POS 2MM