9610R3.4KL2.0
9610R3.4KL2.0 Sensata-BEI Sensors
ourproducts_9600Series_datasheet.pdf
Виробник: Sensata-BEI Sensors
Description: SENSOR LINEAR 25.4MM SOLDER LUG
Packaging: Bulk
Package / Case: Box with Solder Lugs
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Resistive
Operating Temperature: -40°C ~ 135°C
Termination Style: Solder Lug
Linearity: ±0.5%
Linear Range: 0 ~ 25.40mm (0 ~ 1.00")
Actuator Type: Round Shaft
Technology: Resistive
Resistance Tolerance: ±25%
For Measuring: Linear Position
Part Status: Active
Resistance: 3.4 kOhms
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LINEAR 25.4MM SOLDER LUG, Packaging: Bulk, Package / Case: Box with Solder Lugs, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Resistive, Operating Temperature: -40°C ~ 135°C, Termination Style: Solder Lug, Linearity: ±0.5%, Linear Range: 0 ~ 25.40mm (0 ~ 1.00"), Actuator Type: Round Shaft, Technology: Resistive, Resistance Tolerance: ±25%, For Measuring: Linear Position, Part Status: Active, Resistance: 3.4 kOhms.
Інші пропозиції 9610R3.4KL2.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
9610R3.4KL2.0 9610R3.4KL2.0 Виробник : BEI Sensors ourproducts_9600Series_datasheet.pdf Motion & Position Sensors - Industrial 3.4K OHM