9653S-40.000N33AT2JK
9653S-40.000N33AT2JK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: VCTCXO,5032,40MHz,Sine wave,3.3V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Function: Standby (Power Down)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Base Resonator: Crystal
на замовлення 29620 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCTCXO,5032,40MHz,Sine wave,3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Function: Standby (Power Down), Type: VCTCXO, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Function: Standby (Power Down)
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V