Продукція > FCI > 98401-102-40LF
98401-102-40LF
98401-102-40LF FCI
98401.pdf
Виробник: FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 40 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
98401-102-40LF 98401-102-40LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 98401.pdf BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 40 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 62 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
98401-102-40LF 98401-102-40LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 98401.pdf Description: CONN HEADER SMD 40POS 2.54MM