98401-102-46LF
98401-102-46LF Amphenol Communications Solutions-FCI
98401.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 46 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук