Продукція > AMPHENOL FCI > 98401-102A20LF
98401-102A20LF
98401-102A20LF Amphenol FCI
98401.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings BERGSTIK
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 20 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
Інші пропозиції 98401-102A20LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
98401-102A20LF 98401-102A20LF Виробник : FCI 98401.pdf BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 20 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch