98401-401-10LF
98401-401-10LF Amphenol Communications Solutions-FCI
98401.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 473 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 72
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
98401-401-10LF Виробник : Burndy 98401.pdf Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD Bulk
на замовлення 473 шт:
98401-401-10LF 98401-401-10LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 98401.pdf Description: CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM