98401-401A10LF
98401-401A10LF Amphenol Communications Solutions-FCI
98401.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
Написати відгук
Інші пропозиції 98401-401A10LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
98401-401A10LF 98401-401A10LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 98401.pdf BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
товару немає в наявності
98401-401A10LF 98401-401A10LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 98401.pdf Description: CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM