98401-407A30LF
98401-407A30LF Amphenol Communications Solutions-FCI
98401.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 30 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
Написати відгук