Продукція > RALTRON > A-24.000-18
A-24.000-18
A-24.000-18 RALTRON
118442.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - A-24.000-18 - CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, HC-49U
tariffCode: 85416000
Frequenztoleranz + / -: 0
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 0
euEccn: NLR
Frequenzstabilität + / -: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Belastungskapazität: 0
Quarzgehäuse: Through Hole, 11mm x 4.65mm
Betriebstemperatur, max.: 70°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: A Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1044 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - A-24.000-18 - CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, HC-49U, tariffCode: 85416000, Frequenztoleranz + / -: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 0, euEccn: NLR, Frequenzstabilität + / -: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Belastungskapazität: 0, Quarzgehäuse: Through Hole, 11mm x 4.65mm, Betriebstemperatur, max.: 70°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: A Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції A-24.000-18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A-24.000-18 A-24.000-18 Виробник : Raltron Electronics A-24.000-18.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.531" (13.49mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 24 MHz