A100K15C0GF5TAA
A100K15C0GF5TAA Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
aseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A100K15C0GF5TAA A100K15C0GF5TAA Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components aseries.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
A100K15C0GF5TAA A100K15C0GF5TAA Виробник : Vishay / BC Components aseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Axial 10pF 50volts C0G +/-10%
Мінімальне замовлення: 20
A100K15C0GF5TAA A100K15C0GF5TAA Виробник : Vishay aseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Axial 10pF 50volts C0G +/-10%