A1366LKTTN-10-T
A1366LKTTN-10-T Allegro MicroSystems
a1366-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Hall Effect Sensor 10mA Ratiometric 5V Automotive AEC-Q100 4-Pin SIP T/R
на замовлення 1469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR HALL EFFECT ANALOG 4SIP, Features: Temperature Compensated, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SIP Module, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Through Hole, Axis: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Bandwidth: 120kHz, Technology: Hall Effect, Current - Output (Max): 10mA, Current - Supply (Max): 15mA, Supplier Device Package: 4-SIP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A1366LKTTN-10-T A1366LKTTN-10-T Виробник : Allegro MicroSystems a1366-datasheet.pdf Hall Effect Sensor 10mA Ratiometric 5V Automotive AEC-Q100 4-Pin SIP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
Мінімальне замовлення: 175
Мінімальне замовлення: 2
Features: Temperature Compensated
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SIP Module
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Through Hole
Axis: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Bandwidth: 120kHz
Technology: Hall Effect
Current - Output (Max): 10mA
Current - Supply (Max): 15mA
Supplier Device Package: 4-SIP
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SIP Module
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Through Hole
Axis: Single
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Bandwidth: 120kHz
Technology: Hall Effect
Current - Output (Max): 10mA
Current - Supply (Max): 15mA