A16367-11 Laird Technologies - Thermal Materials
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
Packaging: Bulk
Color: Pink
Material: Non-Silicone, Boron Nitride Filled
Shape: Square
Thickness: 0.110" (2.79mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K