Продукція > LAIRD > A17553-060
A17553-060
A17553-060 LAIRD
3171295.pdf
Виробник: LAIRD
Description: LAIRD - A17553-060 - Absorberfolie, Abschirmfolie, 457.2mm lang, 457.2mm breit, 1.52mm dick
tariffCode: 39211900
productTraceability: No
Breite: 457.2mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: -
Länge: 457.2mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Schirmung: Absorber
rohsPhthalatesCompliant: YES
Tiefe: 1.52mm
Grundbestandteil: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: CoolZorb 400
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - A17553-060 - Absorberfolie, Abschirmfolie, 457.2mm lang, 457.2mm breit, 1.52mm dick, tariffCode: 39211900, productTraceability: No, Breite: 457.2mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: -, Länge: 457.2mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: Absorber, rohsPhthalatesCompliant: YES, Tiefe: 1.52mm, Grundbestandteil: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: CoolZorb 400.
Інші пропозиції A17553-060
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A17553-060 A17553-060 Виробник : Laird Technologies EMI coolzorb-400-datasheet Description: RF EMI ABSORBING SHEET 18" X 18"
Packaging: Box
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Rectangular
Type: Absorbing Sheet
Width: 18.000" (457.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C
Thickness - Overall: 0.060" (1.50mm)