A21CSQ12VDC1.6D CIT Relay & Switch
Relay-A2.pdf
Виробник: CIT Relay & Switch
A21CSQ12VDC1.6D
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V, Features: Diode, Sealed - Fully, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Coil Current: 133.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A21CSQ12VDC1.6D Виробник : CIT Relay & Switch Relay-A2.pdf A21CSQ12VDC1.6D
на замовлення 460 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
A21CSQ12VDC1.6D A21CSQ12VDC1.6D Виробник : CIT Relay and Switch Relay-A2.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Features: Diode, Sealed - Fully
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 133.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC