Продукція > Реле > A2M1ASQ12VDC1.6
A2M1ASQ12VDC1.6
A2.pdf
Код товару: 206261
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A2M1ASQ12VDC1.6 A2M1ASQ12VDC1.6 Виробник : CIT Relay and Switch A2.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 133.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC