A301-150-B2
A301-150-B2 MEAN WELL USA Inc.
A301,302-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 12VDC 150W 1 OUTLET
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 150 W
Power - Output Surge: 300 W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 12VDC 150W 1 OUTLET, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 150 W, Power - Output Surge: 300 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-150-B2 A301-150-B2 Виробник : MEAN WELL A301,302-150-spec.pdf Power Inverters 150W 110Vout 15A 12V MODIFIED SINE WAVE
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
A301-150-B2 A301-150-B2 Виробник : Mean-Well USA, Inc. a-301302-150-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 110VAC 150W Modified Sine Wave