A301-2K5-B4 Mean-Well USA, Inc.
A301,302-2K5-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 12VDC-IN 110VAC 2500W Modified Sine Wave Automotive
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 12VDC, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12V, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 16.93" L x 8.27" W x 6.26" H (430.0mm x 210.0mm x 159.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 2.5 kW, Power - Output Surge: 5 kW.
Інші пропозиції A301-2K5-B4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-2K5-B4 A301-2K5-B4 Виробник : MEAN WELL USA Inc. A301,302-2K5-spec.pdf Description: INVERTER 12VDC
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12V
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 16.93" L x 8.27" W x 6.26" H (430.0mm x 210.0mm x 159.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 2.5 kW
Power - Output Surge: 5 kW
товару немає в наявності
A301-2K5-B4 A301-2K5-B4 Виробник : MEAN WELL A301,302-2K5-spec.pdf Power Inverters 2500W,I/P:12V;O/P:110V/60HZ/UNIVER4