A301-300-B2
A301-300-B2 MEAN WELL USA Inc.
A301,302-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 12VDC 300W 2 OUTLET
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 12VDC 300W 2 OUTLET, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-300-B2 A301-300-B2 Виробник : MEAN WELL A301,302-300-spec.pdf Power Inverters 300W,I/P:12V;O/P:110V/60HZ/USA 3P
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
A301-300-B2 A301-300-B2 Виробник : Mean-Well USA, Inc. 1438213089975476a-301302-300-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 110VAC 300W Modified Sine Wave