A31010SEHALT-10
A31010SEHALT-10 Allegro MicroSystems
A31010_Datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: LOW-POWER UNIDIRECTIONAL LINEAR
Features: Sleep Mode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-PowerWFDFN
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Axis: Single
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.5V
Bandwidth: 10kHz
Technology: Hall Effect
Sensing Range: 0mT ~ 25mT
Current - Supply (Max): 3.6mA
Supplier Device Package: 6-MLP/DFN (2x3)
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-POWER UNIDIRECTIONAL LINEAR, Features: Sleep Mode, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-PowerWFDFN, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Surface Mount, Axis: Single, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.5V, Bandwidth: 10kHz, Technology: Hall Effect, Sensing Range: 0mT ~ 25mT, Current - Supply (Max): 3.6mA, Supplier Device Package: 6-MLP/DFN (2x3), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Sleep Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-PowerWFDFN
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Surface Mount
Axis: Single
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.5V
Bandwidth: 10kHz
Technology: Hall Effect
Sensing Range: 0mT ~ 25mT
Current - Supply (Max): 3.6mA