A4405KLPTR-T
A4405KLPTR-T Allegro MicroSystems
A4405-Datasheet.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: IC REG QUAD BUCK/LINEAR 20TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply: 5.5V ~ 36V
Frequency - Switching: 2.2MHz
Topology: Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (3)
Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP
Voltage/Current - Output 1: 5.45V, 2.5A
Voltage/Current - Output 2: 5V
Voltage/Current - Output 3: 3.3V, 500mA
w/LED Driver: No
w/Supervisor: No
w/Sequencer: No
Grade: Automotive
Number of Outputs: 4
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 7909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG QUAD BUCK/LINEAR 20TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Supply: 5.5V ~ 36V, Frequency - Switching: 2.2MHz, Topology: Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (3), Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP, Voltage/Current - Output 1: 5.45V, 2.5A, Voltage/Current - Output 2: 5V, Voltage/Current - Output 3: 3.3V, 500mA, w/LED Driver: No, w/Supervisor: No, w/Sequencer: No, Grade: Automotive, Number of Outputs: 4, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 5.5V ~ 36V
Frequency - Switching: 2.2MHz
Voltage/Current - Output 2: 5V