Продукція > EBM PAPST > A4D315-AC20-50
A4D315-AC20-50
A4D315-AC20-50 EBM Papst
ebm-papst-a4d315-ac20-50-datasheet.pdf
Виробник: EBM Papst
AC Fan Axial Ball Bearing 230V/400V 312 X 103.5mm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 315MM 230/400VAC, Packaging: Box, Approval Agency: CE, CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A4D315-AC20-50 A4D315-AC20-50 Виробник : EBM Papst ebm-papst-a4d315-ac20-50-datasheet.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V/400V 312 X 103.5mm
Кількість Ціна
A4D315-AC20-50 A4D315-AC20-50 Виробник : ebm-papst Inc. Catalog_Compactfans_US_en.pdf Description: FAN AXIAL 315MM 230/400VAC
Packaging: Box
Approval Agency: CE, CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 1 шт: