Продукція > KEMET > A511BF151M400A
A511BF151M400A
A511BF151M400A Kemet
kem_a4019_peh506.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 150uF 400V 20% (22 X 40mm) Snap-In 10mm 0.74 Ohm 1200mA 3000h 85°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції A511BF151M400A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A511BF151M400A Виробник : KEMET KEM_A4019_PEH506-3316367.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 150.PF 400V