A5940GLKTR-T
A5940GLKTR-T Allegro MicroSystems
a5940-datasheet.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: IC MOTOR DRIVER 10SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Half Bridge (3)
Supplier Device Package: 10-SOIC
Motor Type - AC, DC: Brushless DC (BLDC)
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MOTOR DRIVER 10SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Half Bridge (3), Supplier Device Package: 10-SOIC, Motor Type - AC, DC: Brushless DC (BLDC), Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
A5940GLKTR-T A5940GLKTR-T Виробник : Allegro MicroSystems A5940_Datasheet.pdf Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers 5940 W/MODIFIED UMC PROCESS STACK