A6983N33QTR
A6983N33QTR STMicroelectronics
a6983.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: A6983N50QTR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.3MHz
Voltage - Input (Max): 36V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 16-QFN (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 3.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: A6983N50QTR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 3A, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.3MHz, Voltage - Input (Max): 36V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 16-QFN (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 3.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції A6983N33QTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A6983N33QTR A6983N33QTR Виробник : STMicroelectronics a6983.pdf Description: A6983N50QTR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 36V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 3.5V