A6985F3V3
A6985F3V3 STMicroelectronics
a6985f.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Conv DC-DC 4V to 38V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 0.5A Automotive AEC-Q100 16-Pin HTSSOP EP Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Voltage Regulators Automotive 38 V, 500 mA synchronous step-down switching regulator 30 uA quiescen.
Інші пропозиції A6985F3V3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A6985F3V3 A6985F3V3 Виробник : STMicroelectronics en.DM00176243.pdf Description: IC REG BUCK 3.3V 500MA 16HTSSOP
товару немає в наявності
A6985F3V3 A6985F3V3 Виробник : STMicroelectronics a6985f-1849009.pdf Switching Voltage Regulators Automotive 38 V, 500 mA synchronous step-down switching regulator 30 uA quiescen